Sanders (dcfc_lad) wrote,
Sanders
dcfc_lad

 • Music:

Може казка, а може й ні...

Чому, от чому, блядь, коли ти закохуєшся, дійсно закохуєшся, коли тобі є так багато чого сказати дівчині, то в тебе просто кудись зникає здатність спілкуватись як така? Риторичне, по суті, запитання... Й це при тому, що ти ніколи не мав складнощів у спілкуванні з людьми - з друзями та незнайомцями, з хлопцями та дівчатами, з посадовцями та прибиральниками, з українцями та з, блядь, зімбабвійцями... А тут ти раптово опиняєшся у настільки мудакуватій ситуації й саму цю мудакуватість ти настільки яскраво розумієш, що відчуваєш себе повним мудаком. Чи то єбланом, якщо Вас видрочує тавтологія, як мене власна тиша. Звісно, є такі моменти, коли слова просто зайві, коли ви насолоджуєтесь тишею й один одним, але... Але. В тому й чарівніть таких моментів, що вони не мають бути вельми частими, вони не повинні ставати чимось повсякчасним.
Не знаю чому виникають такі ситуації з тишею, чи то як би сказала Міа з "Крімінальнава чтіва" "Нєловкає малчаніє". Але твій язик з упорністю захопленого шпіона не каже нічого. Та й, напевно, не здатен нічого сказати (не в сенсі, що його тобі прикусили в пориві пристрасті, до незмоги поворушити ним). Та ці ситуації, блядь, виникають з періодичністю, якій позаздріли б перевірки на лояльність населення режимові Кім Ір Сена, чи то, блядь, ще якогось Кім Чен Іра в йобаній Північній Кореї. Й в такі моменти ти хочеш сам себе пристрелити. Як дикого собаку. Дуже дикого. Дінго, блядь. А після звернення до тебе типу "Розкажи мені що-небудь" ти розумієш, що застрелитися вже мало. Десь у цей час ти починаєш відчувати себе прищавим закомплексованим уйобком з сьомого, блядь, класу.
Флюїди мого мозку (чи то що є в моєму мозкові, який ще не встиг з'їсти йобаний спайнчбоб) можуть зрозуміти, якщо, наприклад, хлопець ботанік, який захоплюється тільки якимись, блядь, хімічними розладами чи то іспанською партією в шахи, а дівчина - то є гламурна блонда, яку цікавить самі лише "діскацєкі" та й Діми Їблани (чи то як їх там?), то розмови в них не вийде ні в якому разі. Хіба що в модному клюбі Їблан співатиме про хімічний розлад іспанців на шахових дошках й вплив цього на змінення чисельності носорогів в Північній Африці. Й то, якщо в тій блядській Північній Африці є ті блядські носороги...

з.і. якщо хтось це читатиме, то не потрібно сприймати це все занадто серйозно... =) коли хворієш й не таке напишеш... =)
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 5 comments